O mnie

mashablog

Witam Cię na moim blogu!

Nazywam się Magdalena Szwanenfeld i założyłam tego bloga w październiku 2020 r., aby dzielić się swoim doświadczeniem w zakresie zdrowego stylu życia, rozwoju osobistego i mojego hobby, jakim jest głęboki masaż twarzy. Masha blog zmotywuje Cię do zmiany swoich wyborów żywieniowych, zwiększenia aktywności fizycznej oraz będzie inspiracją w wielu innych aspektach Twojego życia.

Jestem absolwentką polonistyki, podyplomowej dietetyki, Kursu Masażu Twarzy metodą korekty plastycznej, Kursu KOBIDO, kilku kursów poszerzających moją wiedz z zakresu dietetyki. Wierzę, że prowadzenie bloga sprawi mi wiele radości i satysfakcji z dzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, a Ty drogi czytelniku będziesz mnie często odwiedzać.

O czym tutaj przeczytasz...

Na blogu pojawiać się będą między innymi przepisy na zdrowe i pyszne posiłki, ciekawostki ze świata dietetyki, porady dotyczące urody i masaży, strony i lektury, które zainicjowały zmiany w moim życiu. Celem bloga jest dzielenie się nabytą wiedzą na bieżąco w nawiązaniu do zmieniającego się na naszych oczach świata.

Współpraca

Chcesz ze mną współpracować?

Proszę, wyślij maila na adres: [email protected] lub zadzwoń: 500 120 640

Z przyjemnością przeczytam wiadomość od Ciebie!

Tematy bloga to m.in. zdrowy styl życia, świadome odżywianie, przepisy, nowinki ze świata dietetyki, aktywność fizyczna, głęboki masaż twarzy, masażery, zarządzanie swoim czasem, planowanie, ciekawi ludzie, rozwojowe kursy i lektury.